• pol_pl_BABYBJORN-lozko-skladane-LIGHT-ciemnoniebieski-2267_14
  • pol_pl_BABYBJORN-lozko-skladane-LIGHT-ciemnoniebieski-2267_2
  • pol_pl_BABYBJORN-lozko-skladane-LIGHT-ciemnoniebieski-2267_13
  • pol_pl_BABYBJORN-lozko-skladane-LIGHT-ciemnoniebieski-2267_14
  • pol_pl_BABYBJORN-lozko-skladane-LIGHT-ciemnoniebieski-2267_2
  • pol_pl_BABYBJORN-lozko-skladane-LIGHT-ciemnoniebieski-2267_13

BABYBJORN - łóżko składane LIGHT - ciemnoniebieski

997.00 PLN

Wygodne w podróży

Łóżeczko waży tylko 6kg. Walizka posiada wygodne uchwyty, dzięki czemu łóżeczko nosi się równie wygodnie jak zwykłą torbę podróżną. Spakowane zajmuje minimum miejsca.

Szybkie do rozstawienia

Łóżeczko podróżne, które można rozstawić jednym prostym ruchem. Nogi rozkładają się automatycznie, a po umieszczeniu materaca powstaje stabilne łóżeczko do korzystania w domu lub w podróży. Nieużywane, można równie szybko i łatwo złożyć.

Bezpieczne dla dziecka

Podróż może być zabawna i ekscytująca, jednak dla dziecka ważne jest posiadanie znajomego miejsca do spania w nowym otoczeniu. W łóżeczku BABYBJÖRN dzieci czują się jak u siebie w domu.

Wyjątkowo delikatny materac

Łóżeczko BABYBJÖRN posiada termoizolujący, delikatny i niezwykle miękki materac, idealny na odpoczynek i sen. Materac dodatkowo usztywnia łóżeczko, dzięi czemu dziecko jest w nim wyjątkowo bezpieczne.

Lepsza widoczność

Łóżeczko wykonane jest z miękkiej i przewiewnej tkaniny mesh, która pozwala dziecku swobodnie oddychać, nawet jeśli twarz dziecka znajdzie się blisko boków łóżeczka. Dodatkowo siateczka ułatwia opiekunowi obserwację dziecka. 

Bezpieczne i atestowane materiały

Wszystkie materiały użyte w łóżeczku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Łatwe czyszczenie

Zarówno pokrowiec materaca i tkaninę łóżeczka łatwo zdjąć i uprać w pralce.

SKŁADŁóżeczko spełnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa I dla produktów dziecięcych. Certyfikat gwarantuje, że materiał jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywoła podrażnień oraz alergii. Materiał główny: 100% poliester. Wierzchnia strona pokrowca materaca: 50% poliester, 50% poliuretan Spodnia strona pokrowca materaca: 100% poliester.Materac: pianka 100% poliuretan.

WYMIARY: Waga wraz z torbą transportową: 6 kg.Materac: 60 x 105 x 3 cm Wymiary po rozłożeniu: 82 x 112 x 64 cm Wymiary po złożeniu: 49 x 60 x 14 cm

PRODUCENT:BabyBjorn