WYPRZEDAŻ do - 50% !!!Sprawdź w kategorii PROMOCJE!!! 

Waluty
Wersje językowe
Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827), Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do zamówień obejmujących przedmioty wyprodukowane według specyfikacji Klienta.

Aby dokonać zwrotu należy wypełnić formularz Odstąpienia od umowy i przesłać go drogą mailową na adres: kontakt@mamastory.pl

Zwracany towar należy doręczyć na adres Gajowa 11/3 , 81-658 Gdynia.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu przedmiotu zamówienia. Nie przyjmujemy paczek odesłanych za pobraniem.

Formularz Odstąpienia od umowy.

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny TUTAJ.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres: Mamastory, ul. Gajowa 11/3 81-658 Gdynia

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, naprawimy lub wymienimy reklamowany towar na pełnowartościowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl